| Rotating Speed | 0-100 rpm |
|---|---|
| Design loop | ≤44 |
| Working Life | 5 million rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Rotating Speed | 0-100 rpm |
|---|---|
| Design loop | ≤44 |
| Working Life | 5 million rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Rotating Speed | 0-100 rpm |
|---|---|
| Design loop | ≤44 |
| Working Life | 5 million rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Rotating Speed | 0-100 rpm |
|---|---|
| Design loop | ≤44 |
| Working Life | 5 million rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Rotating Speed | 0-100 rpm |
|---|---|
| Design loop | ≤44 |
| Working Life | 5 million rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Rotating Speed | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Design loop | 6 |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -45℃ ~ 60℃ |
| Rotating Speed | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Design loop | 6 |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -45℃ ~ 60℃ |
| Rotating Speed | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Design loop | 6 |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -45℃ ~ 60℃ |