| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Ontwerp lus | 18 kringen |
|---|---|
| Bedrijfssnelheid | tot 5000 RPM |
| Levensverwachting | 10 miljoen Revoluties |
| Contacttype | Borstel of borstelloos contact |
| Huidige beoordeling | 1A |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Grootte | Ultra klein |
|---|---|
| Standaardspanning | 80 V |
| Werksnelheid | 0-1000 tpm |
| Huismateriaal | Aluminiumlegering |
| Werktemperatuur | -40°C tot 65°C |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
|---|---|
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |
| Maximaal startkoppel | 1 N.cm |
| Contactmateriaal | Goudgoud |
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200 MΩ/250V/DC |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Bedieningsvochtigheid | ≤80% |
| Isolatieweerstand | 200 MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Productnaam | Compacte slipring, hoge snelheid roterende ring, lange levensduur, verbindingsring |
| Draadspecificatie | AF200-0,05 mm2 |
| Nominale stroom | 1 a |
| Ontwerp lus | 60 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500VDC/1A |
| Diëlektrische sterkte | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤ 50 mΩ |
| Roterende snelheid | 0-10000 t/min |
|---|---|
| Ontwerplus | 18 |
| werkende leven | 10 miljoen cirkel |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤20mΩ |
| Werktemperatuur | -50℃ ~ 80℃ |
| Ontworpen lus | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Productcategorie | Mini Sleepring |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Schaalmateriaal | 303 roestvrij staal |
| Bedieningsvochtigheid | ≤ 80% |