| Verpakking Details | Houten karton |
|---|---|
| Levertijd | 1 tot 3 weken |
| Betalingscondities | L/C,T/T |
| Levering vermogen | 50/maand |
| Plaats van herkomst | Shenzhen |
| Roterende snelheid | 5000 tpm |
|---|---|
| Aantal circuits | 18 |
| Levensverwachting | 10 miljoen omwentelingen |
| Sollicitatie | Windturbines, robotica, medische apparatuur, radarsystemen |
| Bedrijfstemperatuur | -40℃ ~ 80℃ |
| Roterende snelheid | 0-1000 tpm (1000-10.000 tpm vereist maatwerk) |
|---|---|
| Ontwerplus | 8 |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Ontworpen lus | ≤18 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning | 80VDC |
| nominale stroom | 1 A |
| Dielectrische sterkte | > 300VAC/50Hz/60s |
| Roterende snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤10mΩ |
| Werktemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Maximale stroom | 1A |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Ip Protection Grade | IP51 |
| Life Expectancy | 10 million revolutions |
| Housingmaterial | Stainless steel |
| Designed Loop | 18 |