| Parallelisme tussen het bovenvlak en het datumvlak | 2 um |
|---|---|
| Draaiende middenopening | φ25mm |
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Oppervlakte ruwheid van het datumvlak | Ra ≤ 0,05 um |
| Werkhoek afwijking graad 0 | ≤ ± 1′′ |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Prismadikte | 17 ∼ 20 mm |
| Kleur | Helder |
| Materiaal | Glas |
| Precisie en nauwkeurigheid | Vlakheid van het oppervlak binnen submicron toleranties, hoeknauwkeurigheid van enkele boogseconden |
|---|---|
| Werkingsbeginsel | Prisma fungeert als referentiestandaard voor het kalibreren van hoekmeetinstrumenten |
| Naam van het product | Metalen veelhoekige prisma's met hoge precisie voor hoekmeting |
| Hoek van Zijkanten | 60 graden. |
| Kleur | Helder |
| Product Categorie | Veelhoekig prisma |
|---|---|
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Materiaal | Glas |
| Naam van het product | Metalen veelhoekige prisma's met hoge precisie voor hoekmeting |
| Structurele eigenschappen | Reguliere, veelzijdige structuur met gepolijste vlakken |
| Product Categorie | Veelhoekig prisma |
|---|---|
| Hoek van Zijkanten | 60 graden. |
| Werkingsbeginsel | Prisma fungeert als referentiestandaard voor het kalibreren van hoekmeetinstrumenten |
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Kleur | Helder |
| Naam van het product | Metalen veelhoekige prisma's met hoge precisie voor hoekmeting |
|---|---|
| Kleur | Helder |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Werkingsbeginsel | Prisma fungeert als referentiestandaard voor het kalibreren van hoekmeetinstrumenten |
| Verticaliteit van Werkvlak ten opzichte van Datumvlak Graad 0 | ≤ ± 10′′ |
|---|---|
| Werkhoek afwijking graad 0 | ≤ ± 1′′ |
| Vlakheid van het datumvlak Graad 0 | ≤ 1 μm |
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Oppervlakte ruwheid van het datumvlak | Ra ≤ 0,05 um |
|---|---|
| Prismadikte | 17-20 mm |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Brekingsindex | 1.5 |
| Diameter van de buitencirkel | φ 80-φ 150 mm |
| Verticaliteit van werkoppervlak ten opzichte van referentievlak | Klasse 0 (Klasse II): ≤ ± 10 ″ |
|---|---|
| Prismadikte | 17-20 mm |
| Diameter van de buitencirkel | φ 80-φ 150 mm |
| Ruwheid van het oppervlak van het werkvlak | Ra ≤ 0,025um |
| Kleur | Helder |
| Kleur | Helder |
|---|---|
| Diameter van de buitencirkel | φ 80-φ 150 mm |
| Aantal Kanten | 23 |
| Brekingsindex | 1.5 |
| Applicatie | Optische experimenten |