| Aantal Kanten | 23 |
|---|---|
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Aantal Kanten | 7 |
|---|---|
| Hoek van Zijkanten | 60 graden. |
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Aantal Kanten | 24 |
|---|---|
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Aantal Kanten | 36 |
|---|---|
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Materiaal | Gcr15 |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Aantal Kanten | 12 |
|---|---|
| Hoek van Zijkanten | 60 graden. |
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Aantal Kanten | 17 |
|---|---|
| Doorzichtigheid | doorzichtig |
| Materiaal | Glas |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Kleur | Helder |
|---|---|
| Diameter van de buitencirkel | φ 80-φ 150 mm |
| Aantal Kanten | 23 |
| Brekingsindex | 1.5 |
| Applicatie | Optische experimenten |
| Oppervlakte ruwheid van het datumvlak | Ra ≤ 0,05 um |
|---|---|
| Prismadikte | 17-20 mm |
| Oppervlakte afwerking | gepolijst |
| Brekingsindex | 1.5 |
| Diameter van de buitencirkel | φ 80-φ 150 mm |