| Συσκευασία λεπτομέρειες | Κάρτον από ξύλο |
|---|---|
| Χρόνος παράδοσης | 1 έως 3 εβδομάδες |
| Όροι πληρωμής | Εγγρ. Πίστωση, T/T |
| Δυνατότητα προσφοράς | 50/μήνα |
| Τόπος καταγωγής | Σεντζέν |
| Ταχύτητα περιστροφής | 5000 σ.α.λ |
|---|---|
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 18 |
| Προσδόκιμο Ζωής | 10 εκατομμύρια επαναστάσεις |
| Εφαρμογή | Ανεμογεννήτριες, ρομποτική, ιατρικός εξοπλισμός, συστήματα ραντάρ |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -40℃ ~ 80℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-1000 rpm (1000-10000 RPM απαιτούν προσαρμογή) |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 8 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 6 |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Μέγιστο ρεύμα | 1Α |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Ip Protection Grade | IP51 |
| Life Expectancy | 10 million revolutions |
| Housingmaterial | Stainless steel |
| Designed Loop | 18 |