Miniatuur-slipring met hoge snelheid - Betrouwbare goud-goudcontacttechnologie
Deze miniatuur slip ring ondersteuntRotatie 0-3000 t/min, gerangschikt1A stroom, enisolatieweerstand 250MΩ/250V gelijkstroom. goud-goud contacten en≤ 10 mΩ dynamische weerstandDe Commissie heeft de Commissie verzocht om een verslag uit te brengen over de resultaten van de onderzoeksprocedure.< 30 g) en nauwkeurig (tolerantie < 0,01 mm, axiale verplaatsing < 0,01 mm), metBescherming IP51Het is ideaal voorindustriële automatisering en robotica.
| Elektrische specificaties | |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Stroom | 1A |
| Dielectrische sterkte | > 250 VAC/50 Hz/60 s |
| Dynamische weerstand | ≤ 10 mΩ |
| Mechanische specificaties | |
| Nominale snelheid | 0-3000 t/min |
| Werken | Opbergingstermijn ≥ 100 uur: ≥ 12 jaar |
| Werktemperatuur | -45 °C ~ 60 °C |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal + aluminiumlegering |
| Maximaal startkoppel | 3 m N.m. |
| Gewicht | < 30 g (zonder draad) |
| IP-klasse | IP51 |