SP018006 mini elektrische slipring
Hoge Snelheid Miniatuur Slipring - Betrouwbare Goud-Goud Contact Technologie
Voorzien van goud-goud wrijvingspaar contacten, garandeert deze slipring een ultralange levensduur en stabiele signalen. Nominaal voor 0-3000 tpm, 1A stroom, diëlektrische sterkte > 250VAC, bedrijfstemperatuur -45°C~60°C, het combineert een compact ontwerp en precisieproductie voor veeleisende industriële toepassingen.
| Ontwerp lus | 6 |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Stroom | 1A |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandswijzigingswaarde | ≤10mΩ |
| Nominale snelheid | 0-3000 tpm |
| Levensduur | ≥100h opslagduur: ≥12 jaar |
| Bedrijfstemperatuur | -45°C ~ 60°C |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal + aluminiumlegering |
| Maximaal startkoppel | 3m N.m |
| Gewicht | <30g (exclusief draad) |
| IP-klasse | IP51 |