SP018006 Mini elektrische schuifring
Onze miniatuur slip ring is ontworpen voor industriële toepassingen, ondersteunt rotatiesnelheden van 0-3000 RPM.het levert een zeer lage dynamische weerstand (≤ 10mΩ) en een stabiele elektrische transmissieDe robuuste behuizing van roestvrij staal en aluminiumlegering met IP51 bescherming zorgt voor duurzaamheid in veeleisende omgevingen.
| Ontwerplus | 6 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Stroom | 1A |
| Dielectrische sterkte | > 250 VAC/50 Hz/60 s |
| Dynamische weerstand | ≤ 10 mΩ |
| Nominale snelheid | 0-3000 RPM |
|---|---|
| Werken | ≥ 100 uur (Beschermingsduur: ≥ 12 jaar) |
| Werktemperatuur | -45°C tot 60°C |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal + aluminiumlegering |
| Maximaal startkoppel | 3 m N.m. |
| Gewicht | < 30 g (exclusief draad) |
| IP-klasse | IP51 |