Dit.een hoogwaardige compacte slip ringGeavanceerde functiesgoud-goudcontacttechnologievoor betrouwbare signaaloverdracht in toepassingen met continue rotatie.en roterende platforms die onder veeleisende omstandigheden een stabiele prestatie vereisen.
Radarsystemen, antennes voor satellietcommunicatie, roterende bewakingssystemen en industriële automatiseringsplatformen die betrouwbare rotatieve connectiviteit vereisen.
| Ontwerplus | 6 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Stroom | 1A |
| Dielectrische sterkte | > 250 VAC/50 Hz/60 s |
| Dynamische weerstand | ≤ 10 mΩ |
| Nominale snelheid | 0-3000 RPM |
|---|---|
| Werken | ≥ 100 uur (Beschermingsduur: ≥ 12 jaar) |
| Werktemperatuur | -45°C tot +60°C |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal + aluminiumlegering |
| Maximaal startkoppel | 3 m N.m. |
| Gewicht | < 30 g (exclusief draden) |
| IP-klasse | IP51 |