DeSP018006 mini-elektrische glijringis een compact onderdeel ontworpen voor betrouwbare signaal- en stroomoverdracht in roterende camera- en sensorsystemen.Deze slip ring zorgt voor een lage geluidsdruk en een langere levensduur..
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Ontwerplus | 6 |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Stroom | 1A |
| Dielectrische sterkte | > 250 VAC/50 Hz/60 s |
| Dynamische weerstand | ≤ 10 mΩ |
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Nominale snelheid | 0-3000 t/min |
| Werken | ≥ 100 uur (Beschermingsduur: ≥ 12 jaar) |
| Werktemperatuur | -45°C tot 60°C |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Schelpenmateriaal | Roestvrij staal + aluminiumlegering |
| Maximaal startkoppel | 3 m N.m. |
| Gewicht | < 30 g (exclusief draad) |
| IP-klasse | IP51 |
Ideaal voor PTZ-camera's, UAV-sensoren, industriële bewakingsapparatuur en andere roterende systemen die een betrouwbare stroom- en signaaloverdracht vereisen.