SP018006 mini elektrische sleepring
Deze 6-circuits elektrische sleepring levert stabiele stroom- en signaaloverdracht voor industriële machines en automatiseringssystemen. Met goud-op-goud contacttechnologie, dynamische weerstand ≤10 mΩ, isolatieweerstand 250M Ω/250V DC, en diëlektrische sterkte >250VAC/50Hz/60s, ondersteunt het hoge rotatiesnelheden tot 3000 RPM.
Compact en lichtgewicht (<30g) met een behuizing van roestvrij staal + aluminiumlegering, werkt het betrouwbaar in omgevingen van −45°C tot 60°C.
| Ontwerp circuit | 6 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Stroom | 1A |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsveranderingswaarde | ≤10mΩ |
| Nominale snelheid | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Levensduur | ≥100h opslagduur: ≥12 jaar |
| Bedrijfstemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Materiaal behuizing | Roestvrij staal+aluminiumlegering |
| Maximale startkoppel | 3m N.m |
| Gewicht | <30g (exclusief draad) |
| IP-klasse | IP51 |
Deze hogesnelheid elektrische sleepring wordt veel gebruikt in toepassingen die continue 360° rotatie vereisen met gelijktijdige stroom- en signaaloverdracht, waaronder: