| Elektrische Specificaties | |
|---|---|
| Ontwerp Lus | 6 |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Stroom | 1A |
| Diëlektrische Sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Dynamische Weerstand Veranderingswaarde | ≤10mΩ |
| Mechanische Specificaties | |
| Nominale Snelheid | 0-3000 rpm |
| Levensduur | ≥100h (opslagduur: ≥12 jaar) |
| Bedrijfstemperatuur | -45℃ ~ 60℃ |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Materiaal Behuizing | Roestvrij staal + aluminiumlegering |
| Maximaal Startkoppel | 3m N.m |
| Gewicht | <30g (exclusief draad) |
| IP Graad | IP51 |