| Ontwerplus | 6 |
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Stroom | 1A |
| Dielectrische sterkte | > 250 VAC/50 Hz/60 s |
| Dynamische weerstandsverandering | ≤ 10 mΩ |
| Nominale snelheid | 0-3000 t/min |
| Werkgelegenheid | Opbergingstermijn ≥ 100 uur: ≥ 12 jaar |
| Werktemperatuur | -45 °C ~ 60 °C |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Schelpmateriaal | Roestvrij staal + aluminiumlegering |
| Maximaal startmoment | 3 m N.m. |
| Gewicht | < 30 g (zonder draad) |
| IP-klasse | IP51 |