DeSP018006 mini elektrische sleepringis ontworpen voor UAV's die dit nodig hebben360° rotatie met ononderbroken stroom- en signaallevering. Metlichtgewicht constructie (<30g),roestvrij staal + aluminium behuizing, EnIP51-beschermingzorgt het voor een betrouwbare werking onder trillingen en rotatie.
| Ontwerplus | 6 |
|---|---|
| Isolatieweerstand | 250MΩ/250V/DC |
| Huidig | 1A |
| Diëlektrische sterkte | >250VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstandsveranderingswaarde | ≤10mΩ |
| Nominale snelheid | 0-3000 tpm |
|---|---|
| Werkend leven | ≥100 uur (houdbaarheid: ≥12 jaar) |
| Bedrijfstemperatuur | -45℃ tot 60℃ |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Shell-materiaal | Roestvrij staal + aluminiumlegering |
| Maximaal startkoppel | 3mNm |
| Gewicht | <30g (exclusief draad) |
| IP-klasse | IP51 |