| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| Κύκλοι σχεδιασμού | 18 |
| Αντίσταση μόνωσης | ≥250MΩ/250V/DC |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Συνεχής χρόνος εργασίας | 96 ώρες |
| Λειτουργικοί βρόχοι | 12-20-28 κανάλια είναι προαιρετικά |
|---|---|
| αντίσταση μόνωσης | ≥110MΩ/250V/DC |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Ονομαστική τάση/στροφή | 80VDC/1A |
| Ηλεκτρική Αντοχή | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Υλικό επαφής | χρυσός-χρυσός |
|---|---|
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 2Α |
| Μέγεθος | Μικρό |
| Βαθμός προστασίας | Διάκριση IP54 |
| Υλικό Κατασκευής | Ατσάλι ατσάλι |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Θερμοκρασία | -40°C~+80°C |
|---|---|
| μήκος καλωδίου μολύβδου | Στροφέας: στάτης 300 χιλ.: 300 χιλ. |
| Επεξεργασία | Διάρκεια ζωής |
| Υλικό επαφής | Χρυσό |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία | -40°C~+80°C |
|---|---|
| μήκος καλωδίου μολύβδου | Στροφέας: στάτης 300 χιλ.: 300 χιλ. |
| Επεξεργασία | Διάρκεια ζωής |
| Υλικό επαφής | Χρυσό |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Όνομα προϊόντος | Long Life Slip Ring |
|---|---|
| Τύπος σήματος | Αναλογικά και ψηφιακά σήματα |
| Επαφή | Χρυσός-Χρυσός |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Εύρος θερμοκρασίας | -40℃ ~ 80℃ |
| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |
| Τύπος σήματος | Αναλογικά και ψηφιακά σήματα |
|---|---|
| εργασιακή ζωή | Μακρύ |
| Υλικό επαφής | Πολύτιμο μέταλλο |
| Αριθμός κυκλωμάτων | προσαρμόσιμο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως 80°C |
| Τύπος σήματος | Αναλογικά και ψηφιακά σήματα |
|---|---|
| εργασιακή ζωή | Μακρύ |
| Υλικό επαφής | Πολύτιμο μέταλλο |
| Αριθμός κυκλωμάτων | προσαρμόσιμο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως 80°C |