SP018006 Μίνι Ηλεκτρικό Δαχτυλίδι Σλίπ
Αυτό το συμπαγές δαχτυλίδι γλιστρίας ζυγίζει λιγότερο από 30g και διαθέτει δυναμική αντίσταση ≤10mΩ, χρυσές επαφές,και επιφάνειες επαφής επεξεργασμένες με καθρέφτες (Ra0.02). Διορισμένο για ρεύμα 1A με διηλεκτρική ισχύ > 250VAC/50Hz, διάρκεια ζωής ≥ 100 ώρες και διάρκεια ζωής ≥ 12 έτη. Ιδανικό για συσκευές υψηλής ταχύτητας με περιορισμένο χώρο.
| Σχεδιασμός βρόχου | 6 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Τρέχων | 1Α |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | > 250VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 10mΩ |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 0-3000 στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Εργασιακή ζωή | ≥ 100 ώρες |
| Διάρκεια διατήρησης | ≥ 12 έτη |
| Θέρμανση λειτουργίας | -45°C έως 60°C |
| Υλικό επαφής | Χρυσό-χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι ατσάλι + κράμα αλουμινίου |
| Μέγιστη ροπή εκκίνησης | 3m N.m. |
| Βάρος | < 30g (χωρίς νήματα) |
| Αξία IP | Διάκριση IP51 |