Ακριβότητα μέσω δαχτυλιδιού τρύπας - 6 κυκλώματα, μετάδοση σήματος και ισχύος 1A
SP018006 Μίνι Ηλεκτρικό Δαχτυλίδι Σλίπ
Μικροσκοπικό δαχτυλίδι υψηλής ταχύτητας με αξιόπιστη τεχνολογία επαφής χρυσού-χρυσού για μηχανήματα συσκευασίας και άλλες βιομηχανικές εφαρμογές.
Επισκόπηση του προϊόντος
Το μικροσκοπικό μας δαχτυλίδι είναι σχεδιασμένο για βιομηχανικές εφαρμογές υψηλής ταχύτητας, υποστηρίζοντας ταχύτητες περιστροφής 0-3000 RPM.Οι επαφές ζεύγους τριβής χρυσού-χρυσού εξασφαλίζουν εξαιρετικά χαμηλή δυναμική αντίσταση (≤10mΩ) και σταθερή ηλεκτρική μετάδοσηΤο ανθεκτικό κτίριο από ανοξείδωτο χάλυβα και κράμα αλουμινίου με προστασία IP51 παρέχει εξαιρετική αντοχή σε σκληρά περιβάλλοντα.
Βασικά χαρακτηριστικά
Τεχνικές προδιαγραφές
Ηλεκτρικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Σχεδιασμός βρόχου | 6 Κυκλώματα |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V συνεχούς ρεύματος |
| Τρέχουσα αξιολόγηση | 1Α |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | > 250VAC/50Hz/60s |
| Αλλαγή δυναμικής αντίστασης | ≤ 10mΩ |
Μηχανικές προδιαγραφές
| Παράμετρος | Προδιαγραφές |
|---|---|
| Καθορισμένη ταχύτητα | 0-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Εργασιακή ζωή | ≥ 100 ώρες (Εποχή αποθήκευσης: ≥ 12 έτη) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -45°C έως 60°C |
| Υλικό επαφής | Χρυσό-Χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι + κράμα αλουμινίου |
| Μέγιστη ροπή εκκίνησης | 3m N.m. |
| Βάρος | < 30g (εκτός από καλώδια) |
| Αξία IP | Διάκριση IP51 |
Σχεδιασμός περίγραμμα
Τεχνικά πλεονεκτήματα