Αυτό το εξαιρετικά συμπαγές μικροσκοπικό δαχτυλίδι είναι σχεδιασμένο για υψηλής ταχύτητας βιομηχανικές εφαρμογές σε κάμερες CCTV, drones, και άλλους περιορισμένους χώρους εξοπλισμού.Με προηγμένη τεχνολογία επαφής χρυσού-χρυσού, παρέχει εξαιρετικές ηλεκτρικές επιδόσεις και αξιοπιστία.
| Σχεδιασμός βρόχου | 6 κυκλώματα |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V συνεχούς ρεύματος |
| Κατηγοριοποιημένο ρεύμα | 1Α |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | > 250VAC/50Hz/60s |
| Αλλαγή δυναμικής αντίστασης | ≤ 10mΩ |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 0-3000 στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Εργασιακή ζωή | ≥ 100 ώρες (ζωή αποθήκευσης: ≥ 12 έτη) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -45°C έως 60°C |
| Υλικό επαφής | Χρυσό-χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι ατσάλι + κράμα αλουμινίου |
| Μέγιστη ροπή εκκίνησης | 3m N.m. |
| Βάρος | < 30g (εκτός από καλώδια) |
| Αξία IP | Διάκριση IP51 |