ΗSP018006 μίνι ηλεκτρικό δαχτυλίδι γλιστρίαςείναι σχεδιασμένο γιαυψηλής ακρίβειας βιομηχανική αυτοματοποίηση, παράδοσησταθερή μετάδοση σήματος και ισχύοςμεδυναμική αντίσταση ≤ 10mΩ. με πρωταγωνιστήσυμπαγές σχεδιασμός, ακριβής κατασκευή και τεχνολογία επαφής χρυσού, αυτό το δαχτυλίδι προσφέρει εξαιρετική αντοχή και υψηλής ταχύτητας απόδοση.
Ρομποτικά χέρια, αυτοματοποιημένες γραμμές συναρμολόγησης, πλατφόρμες δοκιμών
| Σχεδιασμός βρόχου | 6 |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Τρέχων | 1Α |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | > 250VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 10mΩ |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 0-3000 στροφές ανά λεπτό |
| Εργασιακή ζωή | ≥ 100h (Εποχή αποθήκευσης: ≥ 12 έτη) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -45°C έως 60°C |
| Υλικό επαφής | Χρυσό-χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι ατσάλι + κράμα αλουμινίου |
| Μέγιστη ροπή εκκίνησης | 3m N.m. |
| Βάρος | < 30g (χωρίς νήματα) |
| Αξία IP | Διάκριση IP51 |