ΗSP018006 μίνι ηλεκτρικό δαχτυλίδι γλιστρίαςείναι σχεδιασμένο για UAVs που απαιτούν360° περιστροφή με αδιάλειπτη παροχή ισχύος και σήματος. με πρωταγωνιστήελαφριά κατασκευή (< 30g),Ατσάλι από ανοξείδωτο χάλυβα + περίβλημα από αλουμίνιο, καιΠροστασία IP51, εξασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία υπό δονήσεις και περιστροφή.
| Σχεδιασμός βρόχου | 6 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Τρέχων | 1Α |
| Δυνατότητα διηλεκτρικής | > 250VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 10mΩ |
| Καθορισμένη ταχύτητα | 0-3000 στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Εργασιακή ζωή | ≥ 100 ώρες (Εποχή αποθήκευσης: ≥ 12 έτη) |
| Θέρμανση λειτουργίας | -45°C έως 60°C |
| Υλικό επαφής | Χρυσό-χρυσό |
| Υλικό κελύφους | Ατσάλι ατσάλι + κράμα αλουμινίου |
| Μέγιστη ροπή εκκίνησης | 3m N.m. |
| Βάρος | < 30 g (εκτός από καλώδια) |
| Αξία IP | Διάκριση IP51 |