| Κύκλος σχεδίασης | 6 |
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ρεύμα | 1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Τιμή αλλαγής δυναμικής αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ονομαστική ταχύτητα | 0-3000 σ.α.λ. |
| Διάρκεια ζωής | ≥100 ώρες διάρκεια ζωής αποθήκευσης: ≥12 χρόνια |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -45℃ ~ 60℃ |
| Υλικό επαφής | Χρυσός-χρυσός |
| Υλικό περιβλήματος | Ανοξείδωτος χάλυβας + κράμα αλουμινίου |
| Μέγιστη ροπή εκκίνησης | 3m N.m |
| Βάρος | <30g (χωρίς καλώδιο) |
| Βαθμός IP | IP51 |