Ο μικρός ηλεκτρικός δακτύλιος SP018006 έχει σχεδιαστεί για UAV που απαιτούν περιστροφή 360° με αδιάλειπτη παροχή ισχύος και σήματος. Διαθέτοντας ελαφριά κατασκευή (<30g), περίβλημα από ανοξείδωτο χάλυβα + αλουμίνιο, και προστασία IP51, εξασφαλίζει αξιόπιστη λειτουργία υπό δονήσεις και περιστροφή.
| Βρόχος Σχεδιασμού | 6 |
|---|---|
| Αντίσταση Μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Ρεύμα | 1A |
| Διηλεκτρική Αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Τιμή Αλλαγής Δυναμικής Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Ονομαστική Ταχύτητα | 0-3000 σ.α.λ. |
|---|---|
| Διάρκεια Ζωής | ≥100 ώρες (Διάρκεια αποθήκευσης: ≥12 έτη) |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -45℃ έως 60℃ |
| Υλικό Επαφής | Χρυσός-χρυσός |
| Υλικό Κελύφους | Κράμα ανοξείδωτου χάλυβα + αλουμινίου |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 3m N.m |
| Βάρος | <30g (χωρίς καλώδιο) |
| Βαθμός IP | IP51 |