| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
|---|---|
| حلقه های طراحی | 18 |
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| حلقه های کار | 12-20-28 کانال اختیاری هستند |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥110mΩ/250V/DC |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| مواد تماس | طلا-طلا |
|---|---|
| رتبه بندی فعلی | 2A |
| اندازه | کوچک |
| درجه حفاظت | IP54 |
| مصالح ساختمانی | فولاد ضد زنگ |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| رطوبت عملیاتی | ≤80% |
| حداکثر گشتاور شروع | 1 n.cm |
| مواد تماس | طلا-طلا |
| دسته محصولات | انگشتر لغزنده مینی |
| دما | -40℃~+80℃ |
|---|---|
| طول سیم سربی | روتور : 300 میلی متر استاتور : 300 میلی متر |
| مزیت | طول عمر طولانی |
| مواد تماس | طلا |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| دما | -40℃~+80℃ |
|---|---|
| طول سیم سربی | روتور : 300 میلی متر استاتور : 300 میلی متر |
| مزیت | طول عمر طولانی |
| مواد تماس | طلا |
| مصالح ساختمانی | آلومینیوم |
| نام محصول | انگشتر لغزش طولانی مدت |
|---|---|
| نوع سیگنال | سیگنال های آنالوگ و دیجیتال |
| تماس بگیرید | طلا-طلا |
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| محدوده دما | -40 ~ 80 ℃ |
| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |
| نوع سیگنال | سیگنال های آنالوگ و دیجیتال |
|---|---|
| زندگی کاری | بلند |
| مواد تماس | فلز گرانبها |
| تعداد مدارها | قابل تنظیم |
| دمای کار | -40 تا 80 درجه سانتیگراد |
| نوع سیگنال | سیگنال های آنالوگ و دیجیتال |
|---|---|
| زندگی کاری | بلند |
| مواد تماس | فلز گرانبها |
| تعداد مدارها | قابل تنظیم |
| دمای کار | -40 تا 80 درجه سانتیگراد |