| جزئیات بسته بندی | کارتن چوبی |
|---|---|
| زمان تحویل | 3 ~ 3 هفته |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T |
| قابلیت ارائه | 50 در ماه |
| محل منبع | شنژن |
| سرعت چرخش | 5000 دور در دقیقه |
|---|---|
| تعداد مدار | 18 |
| امید به زندگی | 10 میلیون انقلاب |
| کاربرد | توربین های بادی، رباتیک، تجهیزات پزشکی، سیستم های رادار |
| دمای عملیاتی | -40 ~ 80 ℃ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| حلقه طراحی شده | ≤18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 80VDC |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 300VAC/50Hz/60s |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Ip Protection Grade | IP51 |
| Life Expectancy | 10 million revolutions |
| Housingmaterial | Stainless steel |
| Designed Loop | 18 |