| Ambalaj bilgileri | Ahşap Karton |
|---|---|
| Teslim süresi | 1 ~ 3 hafta |
| Ödeme koşulları | L/C,T/T |
| Yetenek temini | 50/ay |
| Menşe yeri | Shenzhen |
| Dönme Hızı | 5000 rpm |
|---|---|
| Devre Sayısı | 18 |
| Yaşam Beklentisi | 10 milyon devrim |
| Başvuru | Rüzgar türbinleri, robotik, tıbbi ekipman, radar sistemleri |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C ~ 80°C |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Tasarlanmış Döngü | ≤18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 80VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | > 300VAC/50Hz/60'lar |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Contact Resistance | ≤10mΩ |
|---|---|
| Ip Protection Grade | IP51 |
| Life Expectancy | 10 million revolutions |
| Housingmaterial | Stainless steel |
| Designed Loop | 18 |