| Tasarlanmış Döngü | 50、40、30、20 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 0-100VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | > 200VAC/50Hz/60'lar |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Dielektrik gücü | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| En yüksek akım | 2A |
| Materyal | Bakır |
| Çalışma sıcaklığı | -20°C ila 60°C |
| Yalıtım direnci | ≥1000MΩ |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Kanal | 18 |
|---|---|
| Ürün adı | İletken Kayma Halkası |
| Koruma sınıfı | IP51 |
| Çalışma hayatı | 10 milyon daire |
| Nominal hız | 5000 rpm |
| Tasarım Döngüsü | 20 |
|---|---|
| Yaşam Beklentisi | 10 milyon devrim |
| Kabuk Malzemesi | Alüminyum alaşımı/304 paslanmaz çelik/316L paslanmaz çelik |
| Oran hızı | 0~3000 devir/dakika |
| Mevcut derecelendirme | 1A |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Uygulama alanları | Yüksek hızlı test platformu gerinim ölçer sinyalleri, termokupl sinyalleri vb. İçin kullanılır. |
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Çalışma nemi | ≤80% |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18000 rpm |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |