| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
|---|---|
| Tasarım Döngüleri | 18 |
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Çalışma Döngüleri | 12-20-28 kanallar isteğe bağlıdır |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥110MΩ/250V/DC |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
|---|---|
| Güncel Beğeni | 2A |
| Boyut | küçük |
| Koruma Sınıfı | IP54 |
| Ev materyalleri | Paslanmaz çelik |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma nemi | ≤80% |
| Maksimum başlangıç torku | 1 n.cm |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Sıcaklık | -40°C~+80°C |
|---|---|
| Kurşun tel uzunluğu | Rotor : 300 mm Stator : 300 mm |
| avantaj | uzun ömür |
| İletişim malzemesi | Altın |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Sıcaklık | -40°C~+80°C |
|---|---|
| Kurşun tel uzunluğu | Rotor : 300 mm Stator : 300 mm |
| avantaj | uzun ömür |
| İletişim malzemesi | Altın |
| Ev materyalleri | Alüminyum |
| Ürün Adı | Uzun Ömürlü Kayma Halkası |
|---|---|
| Sinyal Türü | Analog ve dijital sinyaller |
| Temas etmek | Altın-Altın |
| Mevcut Derecelendirme | 1A |
| Sıcaklık Aralığı | -40°C ~ 80°C |
| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |
| Sinyal Tipi | Analog ve dijital sinyaller |
|---|---|
| İş hayatı | Uzun |
| İletişim malzemesi | Değerli metal |
| Devre sayısı | özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C -80°C |
| Sinyal Tipi | Analog ve dijital sinyaller |
|---|---|
| İş hayatı | Uzun |
| İletişim malzemesi | Değerli metal |
| Devre sayısı | özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C -80°C |