De SP056060-080-G15 hogesnelheids slip ring is ontworpen voormet een vermogen van meer dan 50 WMet.60 circuitsHet biedt een stabiele elektrische prestatie en een lange levensduur.lucht- en ruimtevaart, industrieel onderzoek en ontwikkeling en spoorwegsysteembewakingOptioneel OEM aanpassing voor spanning, stroom en circuit configuratie.
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Ontwerplus | 60 |
| Isolatieweerstand | 500MΩ/500V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 500VDC/1A |
| Dielectrische sterkte | ≥ 500VAC/50Hz/60s |
| Dynamische weerstand | ≤ 50 mΩ |
| Parameter | Waarde |
|---|---|
| Nominale snelheid | > 15 000 t/min |
| Werken | 50 miljoen rotaties |
| Werktemperatuur | -10°C tot 35°C |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Schelpenmateriaal | Aluminiumlegering |
| Vochtigheid | 20% tot 80% |