DeSP036020 20-richtings glijringis ontworpen voor testtoepassingen in de automobielindustrie en levert betrouwbare stroom en signaaloverdracht voortest van wielnavels, evaluatie van het remsysteem en roterende uithoudingsvermogenstestsMet een langere levensduur vermindert het de onderhoudsvereisten en minimaliseert het de stilstandstijden in geautomatiseerde testomgevingen.
| Elektrische specificaties | |
|---|---|
| Ontwerplus | 20 |
| Isolatieweerstand | 200MΩ/250V/DC |
| Nominale spanning/stroom | 250VDC/3A |
| Dielectrische sterkte | ≥ 250 VAC/50 Hz/60 s |
| Dynamische weerstand | ≤ 10 mΩ |
| Draadlengte | Standaard 300 ± 20 mm (facultatief) |
| Mechanische specificaties | |
| Nominale snelheid | 0 ~ 3000 t/min |
| Werken | 10 tot 100 miljoen cycli |
| Werktemperatuur | -45 °C ~ 60 °C |
| Contactmateriaal | Goud-goud |
| Schelpenmateriaal | Aluminiumlegering/304 roestvrij staal/316L roestvrij staal |
| Maximaal startkoppel | 3.5N.cm |
| IP-klasse | IP51 |