| Μέγεθος | Εξαιρετικά Μικρό |
|---|---|
| Κατηγορία τάσης | 80V |
| Ταχύτητα λειτουργίας | 0-1000 στροφές ανά λεπτό |
| Υλικό Κατασκευής | Σύνθετα αλουμινίου |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 65°C |
| Διαδικασία κατασκευής εξαρτημάτων ακριβείας | Ανοχή διαστάσεων <0,01mm για εξαρτήματα υψηλής ακρίβειας |
|---|---|
| Προηγμένη διαδικασία διαμόρφωσης νήματος βούρτσας | Καινοτόμος σχεδιασμός βούρτσας για εκτεταμένη διάρκεια ζωής |
| Συμπαγής σχεδιασμός | Μικρό μέγεθος και συμπαγή δομή για προσαρμοστικότητα |
| Εργασιακή ζωή | 100 εκατομμύρια περιστροφές |
| Ισχυρός δομικός σχεδιασμός | 304 Δομή από ανοξείδωτο χάλυβα για σκληρά περιβάλλοντα |
| Τύπος σήματος | Αναλογικά και ψηφιακά σήματα |
|---|---|
| εργασιακή ζωή | Μακρύ |
| Υλικό επαφής | Πολύτιμο μέταλλο |
| Αριθμός κυκλωμάτων | προσαρμόσιμο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως 80°C |
| Τύπος σήματος | Αναλογικά και ψηφιακά σήματα |
|---|---|
| εργασιακή ζωή | Μακρύ |
| Υλικό επαφής | Πολύτιμο μέταλλο |
| Αριθμός κυκλωμάτων | προσαρμόσιμο |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -40°C έως 80°C |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0~3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 20 |
| εργασιακή ζωή | 10 εκατομμύρια~100 εκατομμύρια κύκλος |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40℃ έως 60℃ |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0~3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 20 |
| εργασιακή ζωή | 10 εκατομμύρια~100 εκατομμύρια κύκλος |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤10mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -40°C έως 60°C |
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αξία μεταβολής της δυναμικής αντίστασης | ≤ 50mΩ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0-100 περιστροφή/λεπτό |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | ≤44 |
| εργασιακή ζωή | 5 εκατομμύρια σ.α.λ |
| Δυναμική Αλλαγή Αντίστασης | ≤20mΩ |
| Θερμοκρασία εργασίας | -55℃ ~ 85℃ |
| Ταχύτητα περιστροφής | 0~3000 σ.α.λ |
|---|---|
| Αριθμός Κυκλωμάτων | 20 |
| Διηλεκτρική αντοχή | >250VAC/50Hz/60s |
| Τρέχουσα βαθμολογία | 1Α |
| Εύρος θερμοκρασίας | -45℃ ~ 60℃ |