| Operating Temperature | -20℃~80℃ |
|---|---|
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Near-zero pressure design for extended lifespan |
| Maximum Starting Torque | <2N.cm |
| Core Friction Pair Technology | Gold-gold contact technology for stable signal transmission |
| Product Name | Anti Corrosion Steel Slip Ring 80VDC 1A Industrial Slip Ring Lightweight |
| Ονομασία προϊόντος | Διάρκεια ζωής 10 εκατομμύρια στροφές ανά λεπτό |
|---|---|
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Διηλεκτρική δύναμη | >200VAC/50Hz/60s |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Μέγιστη Ροπή Εκκίνησης | 1 N.cm |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
|---|---|
| Περιοχές εφαρμογής | Χρησιμοποιείται για σήματα δυναμομετρικών διατάξεων πλατφόρμας δοκιμών υψηλής ταχύτητας, σήματα θερμ |
| Κατηγορία προϊόντων | Μίνι δαχτυλίδι. |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18,000 rpm |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Working Loops | 12-20-28 Channels Are Optional |
| Working Life | 100 Million Revolutions |
| Compact Design | Small size and compact structure for adaptability |
| Υλικό επαφής | Χρυσός χρυσός |
|---|---|
| Υλικό κέλυφος | 303 Ατσάλι ατσάλι |
| Αντίσταση μόνωσης | 200MΩ/250V/DC |
| Σχεδιασμένος βρόχος | 50, 40, 30, 20 |
| Υγρασία | ≤ 80% |
| Θερμοκρασία | -40°C~+80°C |
|---|---|
| μήκος καλωδίου μολύβδου | Στροφέας: στάτης 300 χιλ.: 300 χιλ. |
| Επεξεργασία | Διάρκεια ζωής |
| Υλικό επαφής | Χρυσό |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| Θερμοκρασία | -40°C~+80°C |
|---|---|
| μήκος καλωδίου μολύβδου | Στροφέας: στάτης 300 χιλ.: 300 χιλ. |
| Επεξεργασία | Διάρκεια ζωής |
| Υλικό επαφής | Χρυσό |
| Υλικό Κατασκευής | Αλουμίνιο |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
|---|---|
| Rated Voltage/current | 80VDC/1A |
| Advanced Brush Filament Modulation Process | Innovative brush design for extended lifespan |
| Mirror Processing Technology | Contact surface finish Ra0.02 for reliable electrical contact |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Σχεδιασμένος βρόχος | ≤18 |
|---|---|
| Αντίσταση μόνωσης | 250MΩ/250V/DC |
| Διορισμένη τάση | 80VDC |
| ονομαστικό ρεύμα | 1 Α |
| Διηλεκτρική Αντοχή | > 300VAC/50Hz/60s |