| Βρόχος σχεδιασμού | 60 |
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Τιμή αλλαγής δυναμικής αντίστασης | ≤50mΩ |
| Ονομαστική ταχύτητα | >15000 rpm |
| Διάρκεια ζωής | 50 εκατομμύρια κύκλοι |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ ~35℃ |
| Υλικό επαφής | Χρυσός-χρυσός |
| Υλικό κελύφους | Κράμα αλουμινίου |
| Υγρασία | 20%~80% |