Αυτός ο δακτύλιος ολίσθησης υψηλής απόδοσης υποστηρίζει60 κυκλώματακαι λειτουργεί αξιόπιστα στο15.000+ σ.α.λ. Διαθέτοντας τεχνολογία επαφής χρυσού-χρυσού και περίβλημα από κράμα αλουμινίου, εξασφαλίζεισταθερή μετάδοση και εκτεταμένη διάρκεια ζωής, καθιστώντας το ιδανικό γιαδοκιμές κινητήρων αεροσκαφών, πειράματα αεροδυναμικής σήραγγας και βιομηχανικές εφαρμογές δοκιμών υψηλής ταχύτητας.
| Ηλεκτρολογικές Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Βρόχος σχεδίασης | 60 |
| Αντίσταση μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική τάση/ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Αλλαγή τιμής δυναμικής αντίστασης | ≤50mΩ |
| Μηχανολογικές Προδιαγραφές | |
| Ωριαία ταχύτητα | >15.000 σ.α.λ |
| Εργασιακή ζωή | 50 εκατομμύρια περιστροφές |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -10℃ έως +35℃ |
| Υλικό Επικοινωνίας | Χρυσός-χρυσός |
| Υλικό κελύφους | Κράμα αργιλίου |
| Υγρασία | 20% έως 80% |