Ο δακτύλιος ολίσθησης SP056060 προσφέρειλειτουργία εξαιρετικά υψηλής ταχύτηταςπάνω από 15.000 RPM με60 κανάλιακαι επαφές χρυσού-χρυσού. Το ανθεκτικό περίβλημα αλουμινίου εξασφαλίζει αξιοπιστία σεαεροδιαστημικές, βιομηχανικές Ε&Α και εφαρμογές σιδηροδρομικών μεταφορών, παρέχοντας μεγάλη διάρκεια ζωής και ελάχιστη συντήρηση.
| Ηλεκτρικές Προδιαγραφές | |
|---|---|
| Βρόχος Σχεδιασμού | 60 |
| Αντίσταση Μόνωσης | 500MΩ/500V/DC |
| Ονομαστική Τάση/Ρεύμα | 500VDC/1A |
| Διηλεκτρική Αντοχή | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Τιμή Αλλαγής Δυναμικής Αντίστασης | ≤50mΩ |
| Μηχανικές Προδιαγραφές | |
| Ονομαστική Ταχύτητα | >15000 rpm |
| Διάρκεια Ζωής | 50 εκατομμύρια κύκλοι |
| Θερμοκρασία Λειτουργίας | -10℃ ~ 35℃ |
| Υλικό Επαφής | Χρυσός-χρυσός |
| Υλικό Κελύφους | Κράμα αλουμινίου |
| Υγρασία | 20% ~ 80% |