| حلقه طراحی شده | 50、40、30、20 |
|---|---|
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| ولتاژ نامی | 0-100vdc |
| جریان نامی | 1 A |
| قدرت دی الکتریک | > 200VAC/50Hz/60s |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| قدرت دی الکتریک | ≥500VAC@50Hz |
|---|---|
| حداکثر جریان | 2A |
| ماده در حال انجام | مس |
| دمای کار | -20 تا 60 درجه سانتی گراد |
| مقاومت عایق | ≥1000MΩ |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| کانال | 18 |
|---|---|
| نام محصول | حلقه لغزش رسانا |
| درجه حفاظت | IP51 |
| زندگی کاری | دایره 10 میلیونی |
| سرعت نامی | 5000 دور در دقیقه |
| حلقه طراحی | 20 |
|---|---|
| امید به زندگی | 10 میلیون انقلاب |
| مواد پوسته | آلیاژ آلومینیوم / فولاد ضد زنگ 304 / فولاد ضد زنگ 316 لیتر |
| سرعت را ارزیابی کنید | 0 تا 3000 دور در دقیقه |
| رتبه بندی فعلی | 1A |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
|---|---|
| مناطق کاربردی | مورد استفاده برای تست های پر سرعت سیگنال های فشار سنج سکو ، سیگنال های ترموکوپل و غیره |
| دسته محصولات | انگشتر لغزنده مینی |
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| رطوبت عملیاتی | ≤80% |
| Continuous Operation Capability | Operates continuously for 90 hours at 18000 rpm |
|---|---|
| Integrated Pouring Process | Concentricity between ring groove and bearing ≤0.01mm |
| High-Speed Operation | Operates at 18000 rpm without cooling system |
| Robust Structural Design | 304 stainless steel structure for harsh environments |
| Electrical Strength | ≥250VAC/50Hz/60s |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت درگیری | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |