| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Kompaktowa konstrukcja | Mała i kompaktowa struktura dla zdolności adaptacyjnej |
| Życie zawodowe | 100 milionów rewolucji |
| Solidny projekt konstrukcyjny | 304 Struktura ze stali nierdzewnej dla trudnych środowisk |
| Typ sygnału | Sygnały analogowe i cyfrowe |
|---|---|
| Żywotność | Długi |
| Materiał kontaktowy | Metal szlachetny |
| Liczba obwodów | Dostosowywalne |
| Temperatura pracy | -40 do 80°C |
| Typ sygnału | Sygnały analogowe i cyfrowe |
|---|---|
| Żywotność | Długi |
| Materiał kontaktowy | Metal szlachetny |
| Liczba obwodów | Dostosowywalne |
| Temperatura pracy | -40 do 80°C |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Zaprojektowana pętla | ≤18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Napęd nominalny | 80V DC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | > 300VAC/50 Hz/60s |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Liczba obwodów | 20 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Aktualna ocena | 1A |
| Zakres temperatur | -45 ℃ ~ 60 ℃ |