| Prędkość obrotowa | 0 ~ 3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 20 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów ~ 100 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 60 ℃ |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Konfiguracja pętli | 60 |
|---|---|
| Prędkość | >15000 obr./min |
| Życie | 50M cykli |
| Izolacja | 500MΩ/500VDC |
| Aktualny | 500VDC/1A |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Pętla | 60 |
|---|---|
| Znamionowa prędkość obrotowa | >15000 obr./min |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wilgotność | 20%~80% |
| Kontakt | Złoto-złoto |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-100 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤44 |
| życie zawodowe | 5 milionów obr./min |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -55 ℃ ~ 85 ℃ |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |