| Rotating Speed | 0~3000 RPM |
|---|---|
| Design Loop | 20 |
| Working Life | 10 Million~100 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 60℃ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Loop Config | 60 |
|---|---|
| Speed | >15000rpm |
| Life | 50M Cycles |
| Insulation | 500MΩ/500VDC |
| Current | 500VDC/1A |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Loop | 60 |
|---|---|
| Rated Rotation Speed | >15000rpm |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Humidity | 20%~80% |
| Contact | Gold-Gold |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Rotating Speed | 0-100 Rpm |
|---|---|
| Design Loop | ≤44 |
| Working Life | 5 Million Rpm |
| Dynamic Resistance Change | ≤20mΩ |
| Working Temperature | -55℃ ~ 85℃ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |
| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Insulation Resistance | 500MΩ/500V/DC |
| Rated Voltage/current | 500VDC/1A |
| Dielectric Strength | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dynamic Resistance Change Value | ≤50mΩ |