| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
|---|---|
| Pętle projektowe | 18 |
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |
| Pętle robocze | 12-20-28 kanały są opcjonalne |
|---|---|
| Odporność na izolację | ≥110 mΩ/250 V/DC |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
|---|---|
| Aktualna ocena | 2A |
| Wielkość | małe |
| Stopień ochrony | IP54 |
| Materiały mieszkaniowe | Stal nierdzewna |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Maksymalny moment początkowy | 1 N.CM |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| temperatury | -40℃~+80℃ |
|---|---|
| Długość drutu ołowiowego | Wirnik : 300 mm Stojan : 300 mm |
| Korzyść | długa żywotność |
| Materiał kontaktowy | Złoto |
| Materiały mieszkaniowe | Aluminium |
| temperatury | -40℃~+80℃ |
|---|---|
| Długość drutu ołowiowego | Wirnik : 300 mm Stojan : 300 mm |
| Korzyść | długa żywotność |
| Materiał kontaktowy | Złoto |
| Materiały mieszkaniowe | Aluminium |
| Nazwa produktu | Pierścień ślizgowy o długiej żywotności |
|---|---|
| Typ sygnału | Sygnały analogowe i cyfrowe |
| Kontakt | Złoto-złoto |
| Aktualna ocena | 1A |
| Zakres temperatur | -40 ℃ ~ 80 ℃ |
| Operating speed | 5000 RPM |
|---|---|
| Designed Loop | 18 |
| Insulation Resistance | 250MΩ/250V/DC |
| Working Life | 10 million rpm |
| Productname | Conductive Slip Ring |
| Typ sygnału | Sygnały analogowe i cyfrowe |
|---|---|
| Żywotność | Długi |
| Materiał kontaktowy | Metal szlachetny |
| Liczba obwodów | Dostosowywalne |
| Temperatura pracy | -40 do 80°C |
| Typ sygnału | Sygnały analogowe i cyfrowe |
|---|---|
| Żywotność | Długi |
| Materiał kontaktowy | Metal szlachetny |
| Liczba obwodów | Dostosowywalne |
| Temperatura pracy | -40 do 80°C |