| Zaprojektowana pętla | ≤18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Napęd nominalny | 80V DC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | > 300VAC/50 Hz/60s |
| Pętla projektowa | 18 obwodów |
|---|---|
| Prędkość robocza | Do 5000 obr./min |
| Długość życia | 10 milionów obrotów |
| Typ kontaktu | Kontakt szczotkowy lub bezszczotkowy |
| Aktualna ocena | 1A |
| Zaprojektowana pętla | ≤18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 250 mΩ/250 V/DC |
| Napęd nominalny | 80V DC |
| Prąd nominalny | 1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | > 300VAC/50 Hz/60s |
| Wielkość | Ultra mały |
|---|---|
| Poziom napięcia | 80V |
| Prędkość robocza | 0-1000 obr./min |
| Materiały mieszkaniowe | Stop aluminium |
| Temperatura pracy | -40 ℃ do 65 ℃ |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
|---|---|
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Maksymalny moment początkowy | 1 N.CM |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
|---|---|
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Pierścień z poślizgiem rozmiaru rozmiaru |
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Prąd oceniany | 1 a |
| Pętla projektowa | 60 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | 500 mΩ/500 V/DC |
| Znamione napięcie/prąd | 500VDC/1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznej | ≤50mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-10000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 18 |
| życie zawodowe | Koło 10 milionów |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤20mΩ |
| Temperatura pracy | -50 ℃ ~ 80 ℃ |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |