| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
|---|---|
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Nazwa produktu | Pierścień z poślizgiem rozmiaru rozmiaru |
| Specyfikacja drutu | AF200-0.05 mm² |
| Prąd oceniany | 1A |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Zaprojektowana pętla | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Kategoria produktu | mini pierścień ślizgowy |
| Odporność na izolację | 200 mΩ/250 V/DC |
| Materiał skorupy | 303 Stal nierdzewna |
| Wilgotność operacyjna | ≤80% |
| Pętle projektowe | 18 |
|---|---|
| Rezystancja izolacji | ≥250 mΩ/250 V/DC |
| Znamionowe napięcie/prąd | 80VDC/1A |
| Wytrzymałość elektryczna | ≥300VAC/50 Hz/60s |
| Ciągły czas pracy | 96 godzin |
| Technologia przetwarzania lustra | Wykończenie powierzchni kontaktu RA0.02 dla niezawodnego styku elektrycznego |
|---|---|
| Zaawansowany proces modulacji włókien pędzla | Innowacyjny projekt pędzla na dłuższą żywotność |
| Precyzyjny proces produkcji części | Tolerancja wymiarowa <0,01 mm dla komponentów precyzyjnych |
| Siła elektryczna | ≥250VAC/50 Hz/60s |
| Ochrona przed wnikaniem | IP65 w celu ochrony przed trudnymi środowiskami |
| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (możliwość dostosowania 1000-10000 obr./min) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Opór dynamiczny | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-1000 obr./min (1000-10000 obr./min wymaga dostosowania) |
|---|---|
| Pętla projektowa | 8 |
| Wytrzymałość dielektryczna | >250VAC/50Hz/60s |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Prędkość obrotowa | 0-3000 obr./min |
|---|---|
| Pętla projektowa | 6 |
| Dynamiczna zmiana oporu | ≤10mΩ |
| Temperatura pracy | -45 ℃ ~ 60 ℃ |
| Maksymalny prąd | 1A |