| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
| نام محصول | حلقه لغزش اندازه Conpact حلقه چرخشی با سرعت بالا حلقه طول عمر طولانی مدت |
| مشخصات سیم | AF200-0.05mm² |
| جریان فعلی | 1 A |
| حلقه طراحی شده | 50 ، 40 ، 30 ، 20 |
|---|---|
| دسته محصولات | انگشتر لغزنده مینی |
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
| رطوبت عملیاتی | 80 ٪ |
| حلقه طراحی شده | 50 ، 40 ، 30 ، 20 |
|---|---|
| دسته محصولات | انگشتر لغزنده مینی |
| مقاومت عایق | 200MΩ/250V/DC |
| ماده پوسته | 303 فولاد ضد زنگ |
| رطوبت عملیاتی | 80 ٪ |
| حلقه های طراحی | 18 |
|---|---|
| مقاومت عایق | ≥250mΩ/250V/DC |
| ولتاژ/جریان نامی | 80VDC/1A |
| قدرت الکتریکی | ≥300VAC/50Hz/60s |
| زمان کار مداوم | 96 ساعت |
| فناوری پردازش آینه | برای تماس الکتریکی قابل اعتماد ، سطح سطح تماس با RA0.02 تماس بگیرید |
|---|---|
| فرآیند مدولاسیون رشته برس پیشرفته | طراحی برس نوآورانه برای طول عمر طولانی |
| فرآیند ساخت قطعات دقیق | تحمل بعدی <0.01 میلی متر برای اجزای با دقت بالا |
| استحکام الکتریکی | ≥250VAC/50Hz/60s |
| حفاظت از ورود | IP65 برای محافظت در برابر محیط های سخت |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 دور در دقیقه قابل تنظیم) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-1000 دور در دقیقه (1000-10000 RPM نیاز به سفارشی سازی دارد) |
|---|---|
| حلقه طراحی | 8 |
| قدرت دی الکتریک | >250VAC/50Hz/60s |
| مقاومت عایق | 250MΩ/250V/DC |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| سرعت چرخش | 0-3000 دور در دقیقه |
|---|---|
| حلقه طراحی | 6 |
| تغییر مقاومت دینامیکی | ≤10mΩ |
| دمای کاری | -45 ~ 60 ℃ |
| حداکثر جریان | 1A |