| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
|---|---|
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Ürün adı | Boyut boyutu kayma yüzüğü Yüksek hızlı döner yüzük uzun ömür |
| Tel özellikleri | AF200-0.05mm² |
| Değerlendirilmiş Akım | 1 A |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma nemi | ≤% 80 |
| Tasarlanmış Döngü | 50, 40, 30, 20 |
|---|---|
| Ürün kategorisi | küçük kayma halkası |
| Yalıtım direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
| Çalışma nemi | ≤% 80 |
| Tasarım Döngüleri | 18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | ≥250mΩ/250V/DC |
| Nominal Gerilim/Akım | 80VDC/1A |
| Elektrik Dayanımı | ≥300VAC/50Hz/60'lar |
| Sürekli çalışma süresi | 96 saat |
| Ayna İşleme Teknolojisi | Güvenilir elektrik teması için temas yüzeyi kaplama RA0.02 |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
| Elektrik gücü | ≥250VAC/50Hz/60'lar |
| Giriş Koruması | Zorlu ortamlara karşı koruma için IP65 |
| Dönme hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirilebilir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| dinamik direnç | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |