| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Kabuk malzemesi | 303 Paslanmaz çelik |
|---|---|
| Çalışma nemi | ≤80% |
| İletişim malzemesi | Altın-Altın |
| Çalışma hayatı | 10 milyon rpm |
| Uygulama alanları | Yüksek hızlı test platformu gerinim ölçer sinyalleri, termokupl sinyalleri vb. İçin kullanılır. |
| Feture | High Speed |
|---|---|
| Rated Speed | 0-10000 rpm |
| Working Speed | 0~3000rpm |
| Isolation | ≥40dB |
| Contact Material | Gold-gold |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤50mΩ |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Çalışma Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Nominal Akım | 3A |
| Yalıtım Direnci | 200MΩ/250V/DC |
| Kanal Sayısı | 20 |
| Derecelendirme Gerilimi | 250VDC |
| Dönme Hızı | 0-3000 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 6 |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -45°C ~ 60°C |
| Maksimum Akım | 1A |