| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Dönme hızı | 0-1000 rpm (1000-10000RPM özelleştirme gerektirir) |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 8 |
| Dielektrik dayanım | >250VAC/50Hz/60s |
| Yalıtım Direnci | 250MΩ/250V/DC |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Tasarlanmış Döngü | ≤18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 80VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | > 300VAC/50Hz/60'lar |
| Feture | High Speed |
|---|---|
| Fiber Channel | 1*fiber |
| Contact Material | Gold-gold |
| Shell Material | Aluminum alloy |
| Lead Length | 300mm |