| Pętla projektowa | 6 |
| Odporność izolacyjna | 250MΩ/250V/DC |
| Aktualność | 1A |
| Siła dielektryczna | > 250VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany oporu dynamicznego | ≤ 10 mΩ |
| Prędkość nominalna | 0-3000 obrotów na minutę |
| Życie zawodowe | Czas przechowywania ≥100h: ≥12 lat |
| Temperatura pracy | -45°C ~ 60°C |
| Materiał kontaktowy | Złoto-złoto |
| Materiał ze skorupy | Stal nierdzewna + stop aluminium |
| Maksymalny moment startowy | 3m N.m. |
| Waga | < 30 g (nie obejmuje drutu) |
| Poziom IP | IP51 |