Pierścień ślizgowy SP013018 Series High-Speed jest przeznaczony do zastosowań o bardzo wysokich prędkościach do 10 000 obr./min. Wyposażony w styki złoto-złoto i niską zmienność rezystancji dynamicznej (≤20mΩ), zapewnia stabilną transmisję sygnału dla precyzyjnych platform testowych, takich jak testowanie wydajności silników lotniczych i piast kół samochodowych.
Stosowany do sygnałów tensometrów na platformach testowych o wysokiej prędkości, sygnałów termopar i podobnych zastosowań, w tym testowania silników lotniczych, testowania komponentów szybkiej kolei i testowania wydajności piast kół samochodowych.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Pętla projektowa | ≤18 |
| Rezystancja izolacji | 250MΩ/250V/DC |
| Napięcie/Prąd znamionowy | 80VDC /1A |
| Wytrzymałość dielektryczna | >300VAC/50Hz/60s |
| Wartość zmiany rezystancji dynamicznej | ≤20mΩ |
| Długość przewodu | Standard 400 mm (regulowana zgodnie z wymaganiami) |
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Prędkość znamionowa | 0-10 000 obr./min |
| Żywotność robocza | 10 milionów obrotów |
| Temperatura pracy | -50℃ ~ 80℃ |
| Wilgotność pracy | ≤80% |
| Materiał styku | Złoto-złoto |
| Materiał obudowy | Stal nierdzewna 304 |
| Maksymalny moment rozruchowy | 0,5 N.cm |