| Boyut | Ultra küçük |
|---|---|
| Rating Voltajı | 80V |
| Çalışma Hızı | 0-1000RPM |
| Ev materyalleri | Alüminyum alaşımı |
| Çalışma sıcaklığı | -40 ℃ ila 65 ℃ |
| Hassas Parçalar Üretim Süreci | Yüksek hassasiyetli bileşenler için boyutsal tolerans <0.01mm |
|---|---|
| Gelişmiş fırça filament modülasyon işlemi | Uzun ömür için yenilikçi fırça tasarımı |
| Kompakt Tasarım | Uyarlanabilirlik için küçük boyut ve kompakt yapı |
| Çalışma hayatı | 100 milyon devir |
| Sağlam yapısal tasarım | Sert ortamlar için 304 paslanmaz çelik yapı |
| Sinyal Tipi | Analog ve dijital sinyaller |
|---|---|
| İş hayatı | Uzun |
| İletişim malzemesi | Değerli metal |
| Devre sayısı | özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C -80°C |
| Sinyal Tipi | Analog ve dijital sinyaller |
|---|---|
| İş hayatı | Uzun |
| İletişim malzemesi | Değerli metal |
| Devre sayısı | özelleştirilebilir |
| Çalışma sıcaklığı | -40°C -80°C |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Tasarlanmış Döngü | ≤18 |
|---|---|
| Yalıtım direnci | 250MΩ/250V/DC |
| İsimlendirilmiş voltaj | 80VDC |
| Anma akımı | 1 A |
| Dielektrik gücü | > 300VAC/50Hz/60'lar |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | 20 |
| çalışma hayatı | 10 milyon~100 milyon daire |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤10mΩ |
| Çalışma Sıcaklığı | -40°C ila 60°C |
| Tasarım döngüsü | 60 |
|---|---|
| Yalıtım Direnci | 500MΩ/500V/DC |
| Nominal Voltaj/Akım | 500VDC/1A |
| Dielektrik Dayanımı | ≥500VAC/50Hz/60s |
| Dinamik Direnç Değişikliği Değeri | ≤50mΩ |
| Dönme hızı | 0-100 rpm |
|---|---|
| Tasarım Döngüsü | ≤44 |
| çalışma hayatı | 5 milyon rpm |
| Dinamik Direnç Değişimi | ≤20mΩ |
| Çalışma sıcaklığı | -55°C ~ 85°C |
| Dönme Hızı | 0~3000 devir/dakika |
|---|---|
| Devre Sayısı | 20 |
| Dielektrik Dayanımı | >250VAC/50Hz/60s |
| Mevcut Derecelendirme | 1A |
| Sıcaklık Aralığı | -45°C ~ 60°C |