| Design Loop | 60 |
|---|---|
| Dielectric Performance | ≥500VAC/50Hz For 60s |
| Max Speed | >15000rpm |
| Working Life | 50 Million Revolutions |
| Temp Range | -10℃ To 35℃ |
| Rotating Speed | 0~3000 RPM |
|---|---|
| Design Loop | 20 |
| Working Life | 10 Million~100 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Insulation Resistance | 200MΩ/250V/DC |
| Rotating Speed | 0~3000 RPM |
|---|---|
| Design Loop | 20 |
| Working Life | 10 Million~100 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 60℃ |
| Rotating Speed | 0~3000 RPM |
|---|---|
| Design Loop | 20 |
| Working Life | 10 Million~100 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 60℃ |
| Rotating Speed | 0~3000 RPM |
|---|---|
| Design Loop | 20 |
| Working Life | 10 Million~100 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 60℃ |
| Rotating Speed | 0~3000 RPM |
|---|---|
| Design Loop | 20 |
| Working Life | 10 Million~100 Million Circle |
| Dynamic Resistance Change | ≤10mΩ |
| Working Temperature | -40℃ To 60℃ |
| Protection Grade | IP54 |
|---|---|
| Housing Material | 304 Stainless Steel |
| Current Rating | 2A Per Circuit |
| Working Temperature | -20℃ To 60℃ |
| Contact Material | Gold-Gold |